Wybieramy najlepsze szkolenia zamknięte

Zanim wybierzemy jakiekolwiek szkolenie zamknięte, warto wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę. W końcu chodzi tu o rozwój naszej firmy, a to, czy po danym szkoleniu będzie on trwały, zależy od wielu czynników – kompetencji trenera, programu, a nawet miejsca organizacji. Jakie pytania należy więc zadać, zanim zdecydujemy się na jakieś szkolenie? Po pierwsze i najważniejsze – kto będzie je prowadził. Czy jest to profesjonalista? Czy ma bogate portfolio? Bez tego nie ma mowy o szkoleniu na najwyższym poziomie.

Szkolenia zamknięte są z reguły tańsze od szkoleń otwartych, jednak mimo to – przed podpisaniem umowy z firmą szkoleniową – warto upewnić się, od czego zależy cena konkretnej oferty. Niektórzy trenerzy uzależniają ją bowiem od ilości uczestników, inni od terminu, a jeszcze inni od omawianych zagadnień. Dobrze też dowiedzieć się, czy dana firma specjalizuje się w tematyce, która nas interesuje. Czasem trenerzy bardziej znają się na finansach, czasem na marketingu – najlepiej wybierać więc specjalistów z określonej dziedziny.

Cześć, mam na imię Róża i uwielbiam się uczyć. Bardzo bym chciała dzielić się tutaj wiedzą, którą posiadam. Jeśli tylko chociaż trochę się tym interesujesz, zapraszam Cię do lektury mojej twórczości 🙂
error: Content is protected !!